Opis stanowiska programu aplikacji Szablon/krótki

Zatrudniamy programistę aplikacji. Jako profesjonalny programista aplikacji oczekuje się, że będziesz nieskazitelnym pisarzem kodu źródłowego oprogramowania. W zależności od sektora specjalistycznego będziesz uczestniczyć w całym cyklu życia programistycznego.

Będziesz budować, przetestować, wdrażać i pomagać w aktualizacji oprogramowania, aby zaspokoić potrzeby klientów. Współpracuj także z projektantami, analitykami i inżynierami komputerowymi, aby zrealizować pożądaną jakość aplikacji.

Profil pracy programistów aplikacji

Aplikacje programisty przekształca wymagania oprogramowania w użyteczny kod programowania oraz utrzymuje i opracowuje programy związane z biznesem.

Często pracują w specjalistycznej branży programistycznej, takiej jak aplikacje telefonu komórkowego, oprogramowanie księgowe, apartamenty biurowe lub oprogramowanie graficzne, i muszą pływać w co najmniej jednym języku komputerowym.

Zadanie programisty aplikacji różni się od pracy programistów systemowych w tym oprogramowaniu systemowym umożliwia działanie komputera. Użytkownicy wchodzą w interakcje z oprogramowaniem aplikacyjnym, które jest obsługiwane przez oprogramowanie systemowe.

Raporty do

  • Dyrektor Techniczny
  • Lead technologiczny
  • Kierownik produktu

Obowiązki programistów aplikacji

  • Ustal szczegółową specyfikację programu poprzez dyskusję na temat klientów
  • Wyjaśnij działania, które program ma wykonywać
  • Napisz program - podzielić specyfikację programu na jego najbardziej dostępne komponenty i przekonwertuj tę logikę na język programowania
  • Pracuj jako część zespołu
  • Przetestuj przykładowe zestawy danych, aby upewnić się, że wyjście z programu jest prawidłowe
  • Przeprowadź burzę mózgów potencjalnych środków do przewidywanych trudności
  • Odpowiedz na problemy i w razie potrzeby naprawić program
  • Przeanalizuj i poprawia skuteczność programu
  • W razie potrzeby dostosuj program do nowych potrzeb
  • Przeprowadź test akceptowalności użytkownika, aby zapewnić, że aplikacja jest prosta, szybka i dokładna
  • Zapewnij obszerną dokumentację wykorzystania programu przez użytkowników i operatorów komputerowych
  • Zaktualizuj, napraw, zmień i utwórz aktualne oprogramowanie i ogólne aplikacje

Wymagania i umiejętności programistów aplikacji

  • Licencjat z informatyki lub równoważne doświadczenie
  • Sprawdzone doświadczenie jako programista aplikacji
  • Możliwość programowania w co najmniej jednym języku programowania (np. JavaScript lub Python)
  • Dokładne opanowanie kluczowych pomysłów na programowanie, w tym projektowanie
  • Zdolności myślenia- Krytyczne i analityczne
  • Doskonałe zarządzanie czasem i dbałość o szczegóły
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami, takimi jak Jira
  • Certyfikacja opracowywania aplikacji Prace w ramach zespołu programistów
  • Silne zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami