Analityk Opis stanowiska szablon/krótki

Szukamy wysoce doświadczonego analityka, który pomoże nam w poszukiwaniu. W ramach naszego zespołu IT będziesz odpowiedzialny za rozwiązanie problemów organizacyjnych poprzez ocenę procesów, przepływów pracy i systemów w celu odkrycia szans na ulepszenia lub automatyzację.

Nasz idealny kandydat jest swobodnie interakcja z ludźmi na wszystkich poziomach zarządzania, aby uzyskać kompleksowe zrozumienie naszej strategii i oferty. Będziesz miał bezpośredni wpływ na wydajność i skuteczność naszych codziennych operacji oraz długoterminowy wpływ na nasze cele ekspansji.

Profil pracy analityka

Analitycy przeprowadzają badania, oceniają trendy i raportują na ich temat. Analitycy starają się czerpać spostrzeżenia z publicznie dostępnych lub zebranych danych w celu wygenerowania skutecznych planów w różnych sektorach. Analitycy mogą być potrzebne do dostosowania, pracy w branżach i zestawach danych oraz spędzania znacznej ilości czasu na opracowywaniu i dostarczaniu raportów.

Raporty do

  • Kierownik biznesu
  • Starszy analityk

Obowiązki analityków

  • Ulepsz, wdrażaj i skutecznie przekazuj kluczowe analityki, które ujawniają znaczące wzorce i możliwości w organizacji
  • Uczęszczaj na częste spotkania z zarządem, aby przejrzeć i rozwiązać obawy w celu opracowania i wdrażania zmian w kierunku bardziej wydajnych operacji
  • Oferuj solidną i szybką pomoc analityczną finansową i biznesową dla partnerów biznesowych i innych interesariuszy organizacyjnych
  • Utwórz praktowane mapy drogowe w celu zwiększenia przepływów pracy i procesów, a także buduj i zarządzaj KPI w ramach globalnych wytycznych
  • Zapewnij przestrzeganie wszystkich przepisów federalnych, stanowych i lokalnych
  • Użyj analizy, metodologii badań i narzędzi statystycznych do interpretacji danych i oceny wyników
  • Utwórz i wdrażaj analizy danych, a także metody gromadzenia danych i innych taktyk, które poprawiają wydajność statystyczną i jakość
  • służyć jako pomost między pracownikami a zarządzaniem, oceniając i interpretując dane dotyczące procesów korporacyjnych, przepisów i przepływów pracy
  • Utwórz raporty, specyfikacje, instrukcje i schematy blokowe, a także ocenić i podsumować różne tygodniowe, miesięczne i okresowe wyniki operacyjne dla użycia przez różne kluczowe interesariuszy
  • Zarządzaj projektami analityki przez cały okres życia, w tym wyodrębnienie, modyfikowanie i eksportowanie danych z dokumentów wymagań projektu do projektowania i wdrażania
  • Oceń kluczowe wskaźniki wydajności, oferuj ciągłe raporty i udzielaj zaleceń dotyczących poprawek biznesplanu

Wymagania i umiejętności analityków

  • Preferowany jest tytuł licencjata z administracji biznesowej, marketingu, informatyki, matematyki lub ściśle powiązanej dyscypliny
  • Znajomość technologii analizy danych i wizualizacji, takich jak Microsoft Powerbi i Tableau
  • Dobra znajomość narzędzi bazy danych i arkusza kalkulacyjnego, takich jak MySQL i Excel
  • Poprzednie doświadczenie prowadzące różne rodzaje badań internetowych
  • Obecne zrozumienie narzędzi i procesów eksploracji danych lub zdolność do szybkiego nauki
  • obszerna dbałość o szczegóły oraz zdolność szybkiego identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Poprzednie doświadczenie zawodowe zespołu i chęć podjęcia obowiązków przywódczych w zespole
  • zorientowane na szczegóły, z ciężką dbałością o szczegóły i szacunek dla terminów